Esim לטורקיה

כרטיס סים דיגיטלי לחו"ל esim

esim  הוא הדרך לשמור על קשר עם הבית, לקבל את ההודעות כרגיל ולהרגיש הכי בנוח בהתניידות בתוך הערים ומחוצה להם. הכי קל לרכוש esim  עוד לפני שיוצאים לדרך, מהארץ ולבחור את החבילה המועדפת שתקל עליכם כבר עם הנחיתה ועד שתחזרו הביתה.

היום כמעט ואין צורך להחליף את הסים הנוכחי בחדש. רוב המכשירים מתאימים לטכנולוגיית esim  ואין כל ספק כי היא הפכה את הטיולים והיציאה החוצה להרבה יותר קלים. הטכנולוגיה מאפשרת להישאר מחוברים, להמשיך להשתמש במספר הנוכחי, לקבל את הודעות הווטסאפ וכל זה בלי לחשוש מאובדן כרטיס הסים.

 

מה זה כרטיס esim  וירטואלי לחו"ל?

esim  הוא גרסה דיגיטלית של כרטיס הסים המוכר מזה שנים רבות. במכשירים רבים כבר ישנה אפשרות של התניידות דיגיטלית, ללא צורך בחומרה נוספת וללא צורך ביצירת קשר עם החברה הסלולרית. עוד יתרון הוא כמובן המחיר כשחברות מקומיות עשויות להציע עלויות גבוהות ה- esim נותן פתרון פשוט, קל ליישום ואטרקטיבי מבחינת העלויות.

כדי לצאת עם כרטיס esim  יש לוודא קודם כל שלמכשיר הנוכחי יש שבב שמאפשר לבצע את ההתקנה. יש לבחור את תוכנית הנתונים הטובה ביותר וליצור הגדרות. אפשר להחליט על תוכנית הנתונים, לקבוע העדפה לשימוש בווייפיי כאשר הוא זמין ולהגביל או לפתוח את השימוש בדיוק על פי דרישה אישית. אין כל ספק, זהו הפתרון הנוח ביותר כשיוצאים לנסיעה או נופש לחו״ל.

 

תוכנית הנתונים שמתאימה לכם

ביציאה לחו״ל יש לחשוב בעיקר על הנתונים ופחות על שיחות. רוב האנשים (אם כי יכול להיות שאתם לא בניהם) צריכים את המכשיר שלהם בעיקר לתקשורת הודעות עם הארץ, להפעלת תוכנות ניווט ולאפליקציות שהם רגילים להשתמש בהם. כיוון שכך יש לחשוב על חבילת נתונים רחבה שתאפשר את התנועה בצורה הנוחה ביותר וכדאי לכוון לחבילות של 10 GB כך שתרגישו הכי בנוח.

כמובן, את תוכנית הנתונים אתם צריכים להתאים לאופן השימוש שלכם במכשיר ולתקופת השהות שלכם בטורקיה. אם אתם טסים לסוף שבוע, יכול להיות שתוכלו להסתפק גם בתוכנית של 3 GB אך אם אתם מתכוונים לטוס לשבוע או יותר, 10 GB יאפשרו לכם להשתמש במכשיר ברוגע ובידיעה שלא תגיעו לשלב בו אפליקציה כלשהי תפסיק לעבוד.

 

החדשות הטובות – הכיסוי מעולה

כשאתם רוכשים esim  אתם יכולים לתהות בנוגע ליכולת הכיסוי אך דבר אחד חשוב שתדעו והוא שאתם עומדים להישאר מחוברים. ישנן תוכניות אשר מתאימות לכל אחד ובמחירים אטרקטיביים. הקליטה טובה כמעט בכל מקום בטורקיה ואתם תוכלו להמשיך להיות מחוברים לאנשים שחשובים לכם, לגלוש לאתרים שאתם מתעניינים בהם ולהגיע ליעד שלכם בקלות באמצעות אחת מאפליקציות הניווט.

מבחינת בחירת התוכנית והעלויות, נקודה שיש לחשוב עליה היא התוקף של החבילה. גם כאשר אתם מזמינים חבילה לפי GB כדאי שתבררו כי התוקף הוא לכל תקופת השהות שלכם כשישנן חבילות אשר מסתיימות לאחר שבוע או חודש. המלצה נוספת היא להזמין esim  מבעוד מועד כך שכבר ברגע שתנחתו תוכלו להזמין מונית או כל שירות אחר (וגם לבדוק שלא מאריכים את הנסיעה שלכם) מיד.

 

להזמין esim  לחו"ל עם החברה המתאימה

טורקיה היא יעד מרתק ואתם רוצים להגיע אל המדינה בביטחון מלא. הזמנת esim  עם e-go מאפשרת לכם לדעת שלפחות בכל הנוגע למכשיר הנייד שלכם – לא תצטרכו לדאוג. זה הזמן לבחור את החבילה המתאימה לכם וליהנות מהמחירים הסלולריים הטובים ביותר גם בטורקיה.

תפריט נגישות