מה זה air tag?

AirTag הוא מכשיר קטן שניתן להשתמש בו כדי לעקוב אחר המיקום של כל פריט שהוא מחובר אליו. הוא מופעל על ידי Apple Find My Network ומשתמש בטכנולוגיה אלחוטית מתקדמת כדי לקבוע במדויק את מיקומו. AirTags הם קלים, קלים לשימוש ומספקים מעקב אמין עבור מגוון רחב של פריטים כגון מפתחות, ארנקים ופריטים יקרי ערך אחרים.

מהו AirTag

AirTag הוא מכשיר מעקב קטן שמיועד לחיבור לכל פריט. ה-AirTag משתמש ברשת Find My של Apple כדי לעקוב ולאתר את הפריט שאליו הוא מחובר. הוא משתמש בטכנולוגיה אלחוטית מתקדמת כדי לאתר במדויק את מיקומו של הפריט וניתן להשתמש בו במגוון תרחישים, כגון מעקב אחר המפתחות, הארנק או חפצי ערך אחרים. AirTags הם קטנים, קלים וקלים לשימוש. יש להם חיי סוללה ארוכים של עד שנה והם עמידים במים. ל-AirTag יש רמקול מובנה, כך שתוכלו לאתר בקלות את הפריט אליו הוא מחובר בקול. יש לו גם נורת LED מובנית שניתן להשתמש בה כדי לאתר את הפריט בחושך. ה-AirTag עובד עם האפליקציה Find My באייפון, אייפד או Mac וניתן להשתמש בו כדי לאתר כל פריט שהוא מחובר אליו. כאשר פריט עם AirTag מחובר אבד, אתה יכול להשתמש באפליקציית Find My כדי להציב הודעה במכשירי אפל אחרים באזור, להתריע על כך שהפריט אבד וניתן להחזירו אליך. בסך הכל, AirTag הוא כלי נהדר למעקב אחר הפריטים היקרים שלך. זה קל לשימוש, מספק מעקב אמין ומהווה דרך מצוינת לעקוב אחר כל פריט שאולי תפסת.

תקריב של AirTag לבן קטן
אילוסטרציה: תקריב של AirTag לבן קטן

מהי Apple Find My Network

Apple Find My Network היא רשת מאובטחת ואנונימית של מאות מיליוני מכשירי אפל. הוא משמש כדי לסייע באיתור מכשירים ואביזרים של אפל שאבדו או נגנבו. הרשת משתמשת בטכנולוגיית Bluetooth באנרגיה נמוכה כדי לזהות ולאתר מכשירים שנמצאים בקרבת מקום. זה מאובטח ואנונימי, והנתונים מוצפנים מקצה לקצה. הרשת Find My משמשת לאיתור ואיתור AirTags, אך ניתן להשתמש בה גם לזיהוי ואיתור מכשירי אפל אחרים. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בו כדי למצוא iPhone, iPad, Mac או Apple Watch שאבד. ניתן לעשות זאת דרך האפליקציה Find My ב-iPhone, iPad או Mac. בסך הכל, מצא את הרשת שלי היא דרך מאובטחת ואנונימית לאתר את המכשירים והאביזרים של אפל שלך. זהו כלי נהדר למציאת פריטים אבודים, וניתן להשתמש בו גם כדי לאתר AirTags.

היתרונות של AirTags

AirTags הם פתרון נהדר שעוזר לך לעקוב אחר הפריטים שלך. מדובר בדיסקים קטנים וקלים שמתחברים לחפצים שלך וניתן לעקוב אחריהם באמצעות הרשת Find My. תגים אלו נועדו להיות עמידים וניתן לחבר אותם לפריטים כמו מפתחות, ארנקים, תיקי גב ועוד. אתה יכול גם לצרף אותם לחיות מחמד או לילדים, כך שאתה תמיד יודע היכן הם נמצאים. ניתן להשתמש בתגי AirTag כדי לשלוח התראות למכשירים שלך כאשר פריט נמצא מחוץ לטווח. זה יכול להתריע אם פריט אבד או נגנב, ותוכל גם לקבל הודעה כאשר הוא מוחזר. זוהי דרך מצוינת להבטיח שהחפצים שלך בטוחים ושתוכל למצוא אותם במהירות אם הם הולכים לאיבוד. בנוסף, AirTags משולבים במערכת האקולוגית של אפל, מה שאומר שניתן להשתמש בהם עם מוצרים אחרים של אפל כמו אייפון, אייפד ומק. זה מקל לעקוב אחר הפריטים שלך ולוודא שהם מאובטחים.

יד מחזיקה AirTag לבן קטן
אילוסטרציה: יד מחזיקה AirTag לבן קטן

כיצד פועל AirTag

AirTags משתמשים בטכנולוגיית פס רחב במיוחד כדי לתקשר עם האייפון, האייפד או ה-Mac שלך. לכל AirTag יש מזהה ייחודי המשמש לזיהויו ומתי הוא בטווח. ברגע שה-AirTag נמצא בטווח המכשיר שלך, תישלח התראה למכשיר שלך. לאחר מכן תוכל להשתמש באפליקציית מצא את שלי כדי לאתר את הפריט ולנקוט בכל פעולה נדרשת. בסך הכל, AirTags הם דרך מצוינת לעקוב אחר הפריטים שלך ולוודא שהם מאובטחים. הם קלים לשימוש, עמידים וניתן להשתמש בהם עם מוצרי אפל אחרים. עם AirTag, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתמיד תדע היכן הפריטים שלך נמצאים.

באמצעות AirTag

ברגע שיש לך AirTag, תוכל להקצות אותו לפריט כגון ארנק, תיק או מחזיק מפתחות. אתה יכול לעשות זאת על ידי סריקת תג ה-NFC של AirTag עם האייפון, האייפד או ה-Mac שלך. לאחר שהקצית אותו, ה-AirTag יתחיל לעבוד וניתן להשתמש בו כדי לעקוב אחר הפריט שאליו הוא מוקצה. ה-AirTag מועיל במגוון דרכים. זה יכול לשמש כדי לעקוב אחר הפריטים שלך, ואפילו יכול להתריע אם הם אובדים או נגנבים. בנוסף, זה יכול לעזור לך למצוא פריטים שלא במקומך. אם אי פעם אינך בטוח היכן השארת משהו, ה-AirTag יכול לעזור לך למצוא אותו במהירות ובקלות. שימוש ב-AirTags יכול גם לתת לך שקט נפשי בידיעה שהחפצים שלך בטוחים ומאובטחים. אתה יכול להגדיר התראות כך שתתראה אם ה-AirTag מתרחק מהמכשיר שלך. זה יכול לעזור במניעת גניבה ולתת לך את היכולת לאתר במהירות פריט אם הוא לא במקום. בסך הכל, AirTags הם כלי שימושי להפליא למעקב אחר הפריטים שלך. הם קלים להגדרה ולשימוש, ויכולים לספק לך שקט נפשי נחוץ.

סקירה כללית של AirTag:

תכונה תיאור סוג גודל
מקור כוח מופעל על ידי Apple Find My Network טכנולוגיה אלחוטית קל
שמישות קל לשימוש מעקב אמין קומפקטי
יישומים מעקב אחר מפתחות, ארנקים וחפצי ערך אחרים פריטים שונים מספר פריטים
עלות משוער. $30 USD (₪105 ILS) השקעה חד פעמית במחיר סביר

AirTags מספקים דרך קלה ואמינה לעקוב אחר פריטים. על ידי שימוש ברשת Apple Find My ובטכנולוגיה אלחוטית מתקדמת, AirTags מסוגלים לקבוע במדויק את המיקום של כל פריט שהוא מחובר אליו. בנוסף, AirTags הם קלים, קלים לשימוש ומספקים מעקב אמין עבור מגוון רחב של פריטים.

תפריט נגישות