אייפון 13

הקדמה: הדרמה על יציאת האייפון 11 ומה זה אומר עבורנו

אפל תמיד הייתה חברה שמפתיעה אותנו עם המהדורות החדשות שלה. מהדורת האייפון 11 לא הייתה יוצאת דופן. הם הכריזו על הטלפון החדש שלהם, האייפון 11, וזה גרם לדרמה רבה. היה לו את אותו עיצוב כמו ה-iPhone XS, אבל נוספו לו עוד כמה תכונות.

הדרמה של המהדורה עדיין לא דעכה והיא עדיין גורמת להרבה דיבורים על מה זה אומר על העתיד של אפל ומה זה אומר עבורנו כצרכנים.

אפל הייתה אחת החברות המצליחות בעולם. היא מובילה עולמית בחדשנות וטכנולוגיה. מהדורת האייפון 11 התמלאה בדרמה ורבים שואלים מה זה אומר עבור אפל.

המהדורה האחרונה של אייפון 11 זכתה לביקורות מעורבות, למרות שהיא שווקה כשדרוג מהפכני לדגמים הקודמים. הביקורת העיקרית על הדגם החדש היא שאין בו שינויים גדולים בדגם של השנה שעברה, וזו הסיבה שחלק מהאנשים קוראים לו שדרוג "S". היו גם בעיות אחרות בטלפון החדש כמו התחממות יתר וחיי סוללה.

אנשים רבים מאמינים שזה יכול להיות בגלל שאפל מתמקדת מדי ברווחים במקום לוודא שהמוצרים שלהם מושלמים לפני שהם משחררים אותם לציבור. זה עלול

הקדמה: מכשירי אייפון הם תעשייה של מיליארד דולר

ה-iPhone 13 הוא מוצר עתידי משוער. ישנן שמועות רבות סביב האייפון הבא, אבל מה שהכי חשוב לדעת הוא שזה יהיה תעשייה של מיליארד דולר.

לפי השמועות, ה-iPhone 13 ישוחרר ב-2020 ויהיה לו עיצוב חדש. העיצוב החדש יהיה דומה לדגמי Xs Max או Xs הנוכחיים. גודל המסך של הטלפון עשוי לגדול מ-5.8 אינץ' ל-6.1 אינץ' וייתכן שיהיו גם שתי מצלמות אחוריות במקום אחת בגב הטלפון.

לאייפון 13 תהיה תצוגת OLED, מה שאומר שיש לו חיי סוללה טובים יותר וצבעים חיים יותר מדגמים קודמים, כמו גם רגישות לחץ משופרת לציור וכתיבה על המסך עם Apple Pencil או עם האצבע כמו שהיית עושה עם

אפל צפויה לשחרר את ה-iPhone 13 בשנת 2020. הטלפון היה תעשיית מיליארד דולר עבור אפל, וההערכה היא שהוא ימשיך להיות כזה.

לאייפון 13 יהיה עיצוב חדש ותכונות שעדיין לא ידועות. כמו כן, לא ידוע מה יהיה מחיר הטלפון. ההשערות הן שזה יהיה לפחות $1,000 דולר, אבל יש כמה תחזיות שאומרות שזה יכול להגיע עד $1,200 דולר.

למה כדאי לחכות למכשירי האייפון החדשים

יש הרבה סיבות לחכות לאייפון החדש. ראשית, מכשירי האייפון החדשים ייצאו עם מעבד הרבה יותר מהיר ומצלמה טובה יותר. שנית, לאייפונים החדשים יהיה יותר שטח אחסון – עד 256 גיגה-בייט. לבסוף, מכשירי האייפון החדשים יהיו בעלי עיצוב מעודכן ותצוגה עמידה יותר מאי פעם.

אפל היא חברה שמעולם לא אכזבה את לקוחותיה והאייפון 13 החדש לא יהיה יוצא דופן. מכשירי האייפון החדשים צפויים לצאת בספטמבר 2020.

אנחנו שומעים שמועות על האייפון החדש כבר חודשים, ויש השערות שזה יהיה הטלפון היקר ביותר שאפל הוציאה אי פעם. השמועות גם הן שהטלפון יגיע עם חיבור 5G, מה שיהפוך אותו לאחד ממכשירי ה-5G הראשונים בשוק.

5 שיקולים בעת רכישת טלפון לילדך

הגיע הזמן לקנות אייפון חדש לילדכם. אבל אתה לא בטוח איזה מהם לקנות?

להלן 5 שיקולים בעת רכישת טלפון לילדך:

1. הטלפון צריך להיות עמיד ובעל חיי סוללה טובים 2. הטלפון צריך להיות זול 3. הטלפון צריך להיות בקרת הורים 4. הטלפון צריך להיות בעל אחריות לאורך זמן 5. עדיף לקנות מכשיר לא נעול ולא מאשר אחד ממוביל

האייפון 13 הוא הגרסה העדכנית ביותר של האייפון, וזו בחירה מצוינת להורים. ישנם שיקולים רבים שכדאי לחשוב עליהם בעת בחירת טלפון לילדכם. הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בקניית אייפון 13 לילדך.

1) המחיר של הטלפון: מכשירי אייפון הם יקרים ולכן כדאי לשקול אם אתה יכול להרשות לעצמך אחד או לא לפני שאתה קונה אחד לילדך.

2) התכונות: אם יש לך ילד גדול יותר, ייתכן שהוא ירצה יותר תכונות בטלפון שלו מאשר ילד צעיר יותר שישתמש בו רק עבור משחקים ואפליקציות מדיה חברתית.

3) עמידות: אולי תרצה גם לקנות נרתיק מגן עם האייפון החדש שלך מכיוון שמכשירי האייפון שבירים ויכולים להישבר בקלות אם נופלים או מטפלים בהם בצורה לא נכונה.

4) הורה

תפריט נגישות